Спортивна слава університету

МЕЛІХОВ ЛЕОНТІЙ ОХРІМОВИЧ

майстер спорту міжнародного класу СРСР з важкої атлетики, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту, головний тренер збірної команди університету з важкої атлетики, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів СРСР з важкої атлетики, призер чемпіонату СРСР серед студентів, переможець чемпіонатів Всесоюзного спортивного товариства "Динамо", переможець чемпіонатів України серед ветеранів і призер чемпіонатів Європи та світу з класу "Мастерс"

ПАРХОМЕНКО АНАТОЛІЙ ПАВЛОВИЧ

майстер спорту СРСР з важкої атлетики, доцент кафедри "Теоретична механіка та теорії машин і механізмів", шестикратний переможець чемпіонатів Європи з важкої атлетики серед ветеранів, двократний срібний призер чемпіонатів світу серед ветеранів, двократний чемпіон світу серед ветеранів з класу "Мастерс", багатократний чемпіон України серед ветеранів

ТАМБОВЦЕВ ВІЛЛІ ІВАНОВИЧ

майстер спорту СРСР по футболу, викладач кафедри фізичного виховання і спорту, головний тренер збірної команди університету по футболу, чемпіон України 1960 року у складі команди "Металург" (Запоріжжя), бронзовий призер Європейських змагань інститутських футбольних збірних команд в Бельгії 1961 року у складі "Буревісник" (Мелітополь). В амплуа центрального нападника також грав за дубль "Шахтар" (Донецьк),"Авангард" (Харків), "Колос" (смт. Якимівка), студентську збірну СРСР. Двічі входив до списків 33 кращих футболістів України (1960, 1962).

ЛОЗОВИЙ ПЕТРО АРСЕНТІЙОВИЧ

майстер спорту СРСР по стрільбі з луку, доцент кафедри фізичного виховання і спорту, голова спортивного клубу університету, головний тренер збірної команди університету по стрільбі з луку (5-разові призери чемпіонатів серед вузів МСГ СРСР)

ПАНЬКОВ ВІКЕНТІЙ ПЕТРОВИЧ

доцент кафедри фізичного виховання і спорту, головний тренер збірної команди університету з важкої атлетики (двічі чемпіон і двічі бронзовий призер чемпіонату СРСР серед вузів МСГ СРСР), суддя міжнародного класу з важкої атлетики (XXII Олімпійські ігри 1980 року у м. Москва, три Чемпіонати світу, чотири Чемпіонати Європи, десять міжнародних турнірів на "Кубок Дружби", чотири спартакіади народів СРСР, 9 кубків СРСР, 15 чемпіонатів СРСР). Підготував 20 майстрів спорту СРСР та одного майстра спорту міжнародного класу з важкої атлетики.

ІСТОМІН АНДРІЙ ФЕДОРОВИЧ

майстер спорту СРСР з важкої атлетики, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту, головний тренер збірної команди університету з гирьового спорту (багатократні призери чемпіонатів СРСР серед вузів МСГ СРСР, України)

Close Menu