Гирьовий спорт

ТРЕНЕР Кубрак С.І. 

вівторок, четвер – з 15.00 до 17.00

субота – з 10.00 до 12.00

зал важкої атлетики та гирьового спорту кафедри фізичного виховання і спорту

Тренер – викладач кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України з гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту КУБРАК СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ 

Посилання на профіль на сайті кафедри

 

Гирьовий спорт – випробування на силу та витривалість, адже це не тільки силовий вид спорту, але ще й циклічний. Дисципліна ґрунтується на підніманні гирі максимальну кількість разів за визначений проміжок часу. Вправ може бути дві-три (ривок, поштовх, жим), в залежності від правил змагань. Аби стати окремим видом спорту, потрібно було на межі ХІХ-ХХ століть позбутися циркової слави. Окрім цього, перестати бути лише допоміжним засобом для розвитку фізичних якостей в інших спортивних дисциплінах. Це вдалося зробити лише наприкінці 40-х років минулого століття, коли важкоатлети зрозуміли, що в такий спосіб можна привернути увагу більшої кількості людей. А ось в Україні новітня історія гирьового спорту бере початок з 1960-х.

Гирьовий спорт належить до неолімпійських дисциплін. Він не представлений у програмі Всесвітніх ігор 2017 року. Цей вид спорту офіційно визнаний в нашій державі, відповідальність за розвиток якого покладена на Федерацію гирьового спорту України.

Close Menu