Досягнення членів спортивного клубу

2018-2019 рік

Міжнародні змагання

1.Газаєв В.Н. (завідувач кафедри фізичного виховання і спорту) – І місце в складі команди "Україна-1" у ваговій категорії до 105 кг; Скрипченко Олександр (VI курс МТФ) – ІІІ місце у складі команди "Україна-2" у ваговій категорії до 105 кг – Парний чемпіонат Європи з богатирського багатоборства "Богатирські ігри" (м. Мелітополь, 04.05.2019 р.).

2.Газаєв В.Н. (завідувач кафедри фізичного виховання і спорту) – ІІ командне місце в складі збірної України – Командний чемпіонат світу з силового екстриму на звання "Найсильнішої нації планети U-105" (мм. Нова Каховка-Мелітополь, 28-30.09.2018 р.).

3.Попов Ігор (V курс ЕНФ) – ІІІ місце в категорії "Поінт-контакт"; Попов Ігор (V курс ЕНФ) – ІІІ місце в категорії "Лайт-контакт" – Міжнародний турнір "Відкритий чемпіонат Германії 2018" з кікбоксінгу ІСКА" (м. Вюрцбург, Німеччина, 24.11.2018 р.).

Всеукраїнські змагання

1.Ширяєв Олексій (VI курс МТФ) – І місце у ваговій категорії до 69 кг – Кубок України з боксу в рамках 42-го турніру серед чоловіків, присвячений до Дня Визволення м. Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників та пам'яті Героя Радянського Союзу Миколи Яценка (м. Запоріжжя, 08-15 жовтня 2018 р.).

2.Газаєв В.Н. (завідувач кафедри фізичного виховання і спорту) – І місце у ваговій категорії до 105 кг; Скрипченко Олександр (VI курс МТФ) – І місце у ваговій категорії до 90 кг – IV чемпіонат України по богатирському багатоборству та богатирської тяги (м. Мелітополь, 20.04.2019 р.).

3.Газаєв В.Н. (завідувач кафедри фізичного виховання і спорту) – ІІ місце у ваговій категорії до 105 кг – Кубок України з силового екстриму (м. Лисичанськ, 02.09.2018 р.).

4.Газаєв В.Н. (завідувач кафедри фізичного виховання і спорту) – І місце у ваговій категорії до 105 кг; Скрипченко Олександр (VI курс МТФ) – І місце у ваговій категорії до 90 кг – Всеукраїнський турнір з силового екстриму "Old School Strongman Challenge" (м. Дніпро, 10.02.2019 р.).

5.Царан Олександр (V курс МТФ) – І місце у ваговій категорії до 65 кг; Гончаров Віктор (IV курс ІКТ) – ІІІ місце у ваговій категорії до 70 кг; Москаленко Ольга (ІІ курс АТЕ) – ІІІ місце у ваговій категорії 70+ кг – Чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів закладів вищої освіти (м. Київ, 22-24 лютого 2019 р.).

6.Токар Наталя (І курс АТЕ), Муравйов Кирило (І курс ІКТ), Ніколенко Антон (ІІ курс ЕтаБ), Москаленко Ольга (ІІ курс АТЕ), Бащук Дмитро (IV курс МТФ), Волобуєв Андрій (IV курс ЕтаБ), Кисельова Катерина (ІІІ ЕтаБ), Савісько Артем (ІІ курс ІКТ), Дейнега Юрій (І курс ІКТ) – І командне місце серед юніорів (до 21 року) – ІІІ командний Кубок України по мас-рестлінгу на Кубок ректора ТДАТУ Кюрчева В.М. (м. Мелітополь, 16 грудня 2018 р.).

7.Кисельова Катерина (ІІІ курс ЕтаБ) – І місце у ваговій категорії 65+ кг; Москаленко Ольга (ІІ курс АТЕ) – ІІ місце у ваговій категорії 65+ кг; Ніколенко Антон (ІІ курс ЕтаБ) – ІІІ місце у ваговій категорії до 70 кг; Муравйов Кирило (І курс ІКТ) – І місце у ваговій категорії до 72 кг; Бащук Дмитро (IV курс МТФ) – ІІ місце у ваговій категорії до 72 кг – IV Кубок України з мас-рестлінгу серед юніорів та юніорок (м. Мелітополь, 2 березня 2019 р.).

8.Швед Євген (IV курс АТЕ), Волобуєв Андрій (IV курс АТЕ), Бащук Дмитро (IV курс МТФ), Скрипченко Олександр (VI курс МТФ), Артем Чердаклієв (V курс ІКТ) – ІІІ командне місце – чемпіонат України з перетягування канату серед студентів закладів вищої освіти в приміщенні (м. Київ, 9 березня 2019 р.).

9.Задорожний Денис (V курс АТЕ) – ІІІ місце у ваговій категорії до 90 кг (Чемпіонат України по армспорту серед чоловіків (м. Одеса, 15-17.03.2019 р.).

10.Кудінов Владислав (І курс МТФ), Нікулін Олександр (ІІІ курс АТЕ), Рощин Олександр (ІІІ курс ЕНФ) – ІІ командне місце в складі чоловічої флорбольною команди "Скала" – Чемпіонат України з флорболу серед чоловіків (м. Київ, квітень 2019 р.).

11.Кудінов Владислав (І курс МТФ), Нікулін Олександр (ІІІ курс АТЕ), Рощин Олександр (ІІІ курс ЕНФ) – І командне місце в складі чоловічої флорбольною команди "Скала" – Кубок України з флорболу серед чоловіків (м. Київ, 22-26 вересня 2018 р.).

12.Галкіна Єлизавета (І курс АТЕ), Мершенко Єлизавета (І курс ЕтаБ), Клименко Анастасія (І курс ЕтаБ) – ІІ командне місце в складі жіночої флорбольною команди "Скала" – Кубок України з флорболу серед жінок (м. Київ, 22-23 вересня 2018 р.).

13.Виноградов Кирило (І курс ЕтаБ) – ІІІ місце у ваговій категорії до 75 кг – Кубок України по кікбоксінгу WTKA серед чоловіків (м. Харків, 27-30 вересня 2018 р.).

14.Москаленко Ольга (ІІ курс АТЕ) – І місце у ваговій категорії 70+ кг – Чемпіонат України з гирьового порту у поштовху довгим циклом серед юніорок (м. Київ, 15-17.03.2019 р.).

15.Москаленко Ольга (ІІ курс АТЕ) – ІІІ місце у ваговій категорії 60+ кг; Панков Дмитро (ІІ курс ЕНФ) – ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг – Чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів та вихованців ДЮСШ (м. Токмак, 23-25 листопада 2018р.).

16.Урсу Олександр (ІІІ курс МТФ) – І місце у ваговій категорії до 61 кг; Аянот Андрій (ІІ курс МТФ) – ІІ місце у ваговій категорії до 74 кг; Дехтяренко Руслан (ІІ курс ЕНФ) – ІІІ місце у ваговій категорії до 86 кг; Кисельова Катерина (ІІІ курс ЕтаБ) – ІІ місце у ваговій категорії до 76 кг – XII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи ТДАТУ за підтримки ректора, д.т.н., професора Кюрчева В.М. (м. Мелітополь, 15-16 грудня 2018 року).

17.В`юник Герман (І курс АТЕ) – ІІ місце у ваговій категорії до 57 кг; Андрєєв Євгеній (І курс ЕтаБ) – ІІІ місце у ваговій категорії до 57 кг – Всеукраїнський відкритий турнір з вільної боротьби серед юніорів (17-20 років), присвячений пам’яті воїнам-Приазовцям, загиблим в Афганістані (с. Новокостянтинівка Приазовського району, 7-8 вересня 2018 р.).

18.Панков Дмитро (ІІ курс ЕНФ) – І місце у ваговій категорії до 60 кг – Всеукраїнські змагання з гирьового спорту на Кубок "Ядрового Герцю" серед школярів загальноосвітніх шкіл і ДЮСШ, юнаків та дівчат (м. Запоріжжя, 14-16 вересня 2018 р.).

19.Виноградов Кирило (І курс ЕтаБ) – І місце у ваговій категорії до 70 кг – Відкритий чемпіонат Харківської області по французькому боксу сават (м. Харків, 23 грудня 2018 р.).

20.Царан Олександр (V курс МТФ) – І місце у ваговій категорії до 65 кг; Панков Дмитро (ІІ курс ЕНФ) – ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг – V Відкритий Кубок генерала Василя Петрова з гирьового спорту (м. Запоріжжя, 2 березня 2019 р.).

21.Роїк Євгеній (IV курс МТФ), Ярмошенко Владислав (ІІ курс ЕНФ), Гецко Руслан (ІІІ курс АТЕ), Семенов Кирило (І курс ІКТ), Коротун Олег (IV курс ЕНФ), Мітін Максим (IV курс АТЕ) – І командне місце в складі збірної команди ТДАТУ по футзалу – Зимовий чемпіонат м. Мелітополя по футзалу (січень 2019 р.).

22.Роїк Євгеній (IV курс МТФ), Ярмошенко Владислав (ІІ курс ЕНФ), Гецко Руслан (ІІІ курс АТЕ), Семенов Кирило (І курс ІКТ), Коротун Олег (IV курс ЕНФ), Мітін Максим (IV курс АТЕ), Мальований Петро (IV курс АТЕ) – І командне місце в складі збірної команди ТДАТУ по футзалу – Кубок Мелітополя по футзалу (березень 2019 р.).

2017-2018 рік

1.Данилевський Сергій – І місце у ваговій категорії до 65 кг на Чемпіонат світу серед студентів з гирьового спорту (м. Целє, Словенія, 27-30 квітня 2018 р.); І місце у ваговій категорії 65 кг на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юніорів, юніорок, чоловіків, жінок та ветеранів (м. Лоутраки, Греція, жовтень 2017 р.).

2.Попов Ігор – ІІ місце у ваговій категорії 67 кг серед дорослих (у розділі "Пойнт-спаринг") на Чемпіонаті України з кікбоксингу ISKA (м. Харків, 29 березня-1 квітня 2018 р.), ІІ місце у ваговій категорії 67 кг серед студентів (у розділі "Пойнт-спаринг") на Чемпіонаті України з кікбоксингу W.P.K.A. серед студентів (м. Харків, 29 березня-1 квітня 2018 р.).

3.Царан Олександр – ІІ місце в ваговій категорії до 65 кг на Відкритому Кубку України з гирьового спорту пам’яті Є.Ф. Гарнич-Гарницького і Чемпіонаті України у поштовху по довгому циклу серед чоловіків (м. Київ, 30 березня-1 квітня 2018 р.).

4.Задорожній Денис – ІІ місце у ваговій категорії до 80 кг (ліва рука) на XXV Чемпіонаті України серед дорослих з армспорту (м. Немирів, Вінницька область, 16-18 березня 2018 р.).

5.Данилевський Сергій – І місце у ваговій категорії до 70 кг на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації України (м. Київ, 23-25 лютого 2018 р.).

6.Царан Олександр – ІІ місце у ваговій категорії до 65 кг на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації України (м. Київ, 23-25 лютого 2018 р.).

7.Панков Дмитро – ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації України (м. Київ, 23-25 лютого 2018 р.).

8.Царан Олександр – ІІ місце у ваговій категорії 65 кг на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів, юніорок та ветеранів (м. Токмак, Запорізька область, червень 2017 р.).

9.Гончаров Віктор – ІІІ місце у ваговій категорії 75 кг на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів, юніорок та ветеранів (м. Токмак, Запорізька область, червень 2017 р.).

10.Маранді Павло – ІІІ місце у ваговій категорії 90+ кг на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів, юніорок та ветеранів (м. Токмак, Запорізька область, червень 2017 р.).

11.Попов Ігор – ІІ місце (розділ семи-контакт) на Кубку України з кікбоксінгу за версією WPKA серед дорослих (м. Харків, жовтень 2017 р.).

12.Кисельова Катерина – І місце у ваговій категорії 72 кг на І Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи МДПУ імені Богдана Хмельницького (м. Мелітополь, 14 квітня 2018 р.).

13.Дехтяренко Руслан – І місце у ваговій категорії 86 кг на І Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи МДПУ імені Богдана Хмельницького (м. Мелітополь, 14 квітня 2018 р.).

14.Чепель Юрій – ІІІ місце у ваговій категорії 70 кг на XI Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи ТДАТУ за підтримки ректора ТДАТУ, д.т.н., професора Кюрчева В.М. (м. Мелітополь, листопад 2017 р.).

15.Аянот Андрій – ІІІ місце у ваговій категорії 74 кг на XI Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи ТДАТУ за підтримки ректора ТДАТУ, д.т.н., професора Кюрчева В.М. (м. Мелітополь, листопад 2017 р.).

16.Дехтяренко Руслан – ІІІ місце у ваговій категорії 84 кг на XI Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи ТДАТУ за підтримки ректора ТДАТУ, д.т.н., професора Кюрчева В.М. (м. Мелітополь, листопад 2017 р.).

17.Кисельова Катерина – І місце у ваговій категорії 72 кг на Чемпіонаті Запорізької області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1998-2000 року народження (м. Мелітополь, 2-3 березня 2018 р.).

18.Білошицький Іван – І місце у ваговій категорії 125 кг на Чемпіонаті Запорізької області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1998-2000 року народження (м. Мелітополь, 2-3 березня 2018 р.).

19.Сверіденко Данило – ІІ місце у ваговій категорії 97 кг на Чемпіонаті Запорізької області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1998-2000 року народження (м. Мелітополь, 2-3 березня 2018 р.).

20.Дехтяренко Руслан – ІІІ місце у ваговій категорії 86 кг на Чемпіонаті Запорізької області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1998-2000 року народження (м. Мелітополь, 2-3 березня 2018 р.).

21.Кисельова Катерина – І місце у ваговій категорії 72 кг на Чемпіонаті Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок віком до 23 років (м. Мелітополь, 26-27 січня 2018 р.).

22.Мурадьян Єгор – І місце у ваговій категорії 74 кг на Чемпіонаті Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок віком до 23 років (м. Мелітополь, 26-27 січня 2018 р.).

23.Дехтяренко Руслан – І місце у ваговій категорії 79 кг на Чемпіонаті Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок віком до 23 років (м. Мелітополь, 26-27 січня 2018 р.).

24.Аянот Андрій – ІІІ місце у ваговій категорії 74 кг на Чемпіонаті Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок віком до 23 років (м. Мелітополь, 26-27 січня 2018 р.).

25.Сверіденко Данило – І місце у ваговій категорії 97 кг на Чемпіонаті Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок віком до 23 років (м. Мелітополь, 26-27 січня 2018 р.).

26.Білий Євген – ІІ місце (розділи К1 і тайський бокс) на Відкритому чемпіонаті Запорізької області по кхмерському боксу (м. Мелітополь, жовтень 2017 р.).

27.Збірна команда ТДАТУ з гирьового спорту (Панков Дмитро, Царан Олександр, Гончаров Віктор, Маранді Павло, Данилевський Сергій, Чердаклієв Артем ) – І місце на Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з гирьового спорту (м. Мелітополь, 20-21 березня 2018 р.).

28.Збірна команда ТДАТУ з вільної боротьби (Мовіла Іван, Ненько Олексій, Шевченко Антон, Андрусенко Владислав, Білошицький Іван, Дехтяренко Руслан) – І місце у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з вільної боротьби (м. Мелітополь, 22-23 березня 2018 р.).

2016-2017 рік

1.Маранді Павло – І місце на чемпіонаті світу серед студентів з гирьового спорту (м. Печ, Угорщина); І місце на VIII чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів (м. Київ); ІІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту у поштовху довгим циклом серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та ветеранів (м. Кременець).

2.Царан Олександр – І місце на чемпіонаті світу серед студентів з гирьового спорту (м. Печ, Угорщина); ІІІ місце на VIII чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів (м. Київ); ІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту у поштовху довгим циклом серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та ветеранів (м. Кременець).

3.Хассай Георгій – ІІІ місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків (м. Житомир); ІІ місце на 14-му Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (м. Мелітополь).

4.Аблямітов Ерфан – ІІІ місце на Х Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи ТДАТУ.

5.Андрусенко Владислав – ІІ місце на Х Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи ТДАТУ.

6.Чепель Юрій – ІІІ місце на Х Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи ТДАТУ.

7.Гончаров Віктор – ІІІ місце на VIII чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів (м. Київ).

8.Кисельова Катерина – ІІІ місце на 14-му Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (м. Мелітополь).

9.Найдьонов Антон – І місце у Всеукраїнському фестивалі майстерності з кікбоксингу "Пам’яті Голодомору дітей України" (м. Києв).

10.Ширяєв Олексій – ІІІ місце у Кубку України по боксу серед чоловіків (м. Маріуполь).

2015-2016 рік

1.Кіяшко Роман – ІІ місце на міжнародному турнірі з вільної боротьби (м. Херсон).

2.Хассай Георгій – І місце на Всеукраїнському відкритому турнірі з вільної боротьби пам'яті Олекса Довбуша (м. Коломия); ІІІ місце на чемпіонаті України з вільної боротьби до 23 років (м. Київ); ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (м. Мелітополь).

3.Мовіла Іван – І місце у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (м. Мелітополь).

4.Георгіу Олександр – ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (м. Мелітополь).

5.Кіяшко Роман – І місце у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (м. Мелітополь).

6.Ненько Олексій – І місце у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (м. Мелітополь).

7.Журавльов В'ячеслав – ІІІ місце на Кубку України з кікбоксингу WPKA (м. Харків); ІІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA серед студентів (м. Харків).

8.Кобка Ярослав – ІІ місце на Кубку України з кікбоксингу WPKA (м. Харків).

9.Олійник Валентин – І місце на чемпіонаті України серед молоді з гирьового спорту (м. Токмак).

10.Попов Ігор – ІІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA серед студентів (м. Харків).

11.Задорожний Денис – І місце на відкритому чемпіонаті Запорізької області з армрестлінгу "Залізна осінь" (м. Енергодар).

12.Гогунська Анастасія – І місце на міському благодійному кросі "Заради здоров'я, заради життя" (м. Мелітополь).

13.Збірна команда ТДАТУ з гирьового спорту (Гончаров Віктор, Кудіков Денис, Тіпенко Артем, Маранді Павло, Олійник Валентин, Конюхов Роман) – І місце на Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з гирьового спорту (м. Мелітополь).

14.Збірна команда ТДАТУ з вільної боротьби (Мовіла Іван, Ненько Олексій, Георгіу Олександр, Шевченко Антон, Кіяшко Роман, Фісун Станіслав, Карабанов Денис) – І місце у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з вільної боротьби (м. Мелітополь).

2014-2015 рік

1.Хассай Георгій – ІІІ місце на міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юніорів (до 23 років) пам'яті Героя Радянського Союзу Іллі Кулика (м. Херсон); ІІ місце на міжнародному турнірі з вільної боротьби серед дорослих(м. Тюре, Естонія); ІІІ місце на Всеукраїнському турнір з вільної боротьби серед юніорів 1994-1996 р.н. на призи триразового ОЧ О.Медведя (м. Біла Церква); ІІІ місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів 1995-1997 р.н. (м. Івано-Франківськ); ІІІ місце на відкритому Всеукраїнському турнірі "Кубок Мелітополя" з вільної боротьби серед чоловіків (м. Мелітополь).

2.Мурадьян Єгор – ІІІ місце на міжнародному турнірі з вільної боротьби серед дорослих(м. Тюре, Естонія).

3.Ширяєв Олексій – І місце на міжнародному турнірі з боксу пам'яті Валерія Синельникова (м. Запоріжжя); І місце на Всеукраїнському турнірі з боксу "Кубок Дніпра" (м. Дніпропетровськ); І місце на Всеукраїнському турнірі з боксу пам'яті Валентина Хатіна і Геннадія Ушакова (м. Мелітополь).

4.Савоян Володимир – ІІІ місце на відкритому Всеукраїнському турнірі "Кубок Мелітополя" з вільної боротьби серед чоловіків (м. Мелітополь).

5.Мовіла Іван – ІІІ місце на відкритому Всеукраїнському турнірі "Кубок Мелітополя" з вільної боротьби серед чоловіків (м. Мелітополь).

6.Карабанов Денис – ІІІ місце на відкритому Всеукраїнському турнірі "Кубок Мелітополя" з вільної боротьби серед чоловіків (м. Мелітополь).

7.Конюхов Роман – ІІ місце на чемпіонаті України серед юніорів з гирьового спорту (м. Токмак); ІІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та ветеранів (м. Токмак).

8.Кубрак Іван – І місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед юніорів (м. Мелітополь); ІІ місце на чемпіонаті України серед студентів з гирьового спорту (м. Київ); ІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед дорослих (м. Мелітополь).

9.Маранді Павло – ІІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед юніорів (м. Мелітополь); ІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та ветеранів (м. Токмак).

10.Олійник Валентин – ІІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та ветеранів (м. Токмак).

11.Журавльов В'ячеслав – ІІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксінгу W.P.K.A. серед студентів у розділі "Лайт контакт" (м. Харків); ІІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксінгу W.P.K.A. серед студентів у розділі "Семі-хардбоксинг" (м. Харків).

12.Кобка Ярослав – ІІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксінгу W.P.K.A. серед студентів у розділі "Лайт контакт" (м. Харків); ІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксінгу W.P.K.A. серед студентів у розділі "Семі-хардбоксинг" (м. Харків).

13.Гогунська Анастасія – І місце у благодійному легкоатлетичному кросі "Заради життя, заради здоров’я" (м. Мелітополь).

14.Збірна команда ТДАТУ з баскетболу (Поляков Олександр, Шереметьєв Володимир, Рехлицький Олексій, Щербак Артур, Приходько Сергій, Макаров Вадим, Попов Ігор, Месропянцев Валерій, Соколов Максим, Тихнєв Сергій, Кондратюк Олексій, Гуневич Микита, Андропов Назар) – ІІ місце на Всеукраїнських спортивних іграх з баскетболу серед студентів аграрних вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації (м. Біла Церков).

15.Збірна ТДАТУ з волейболу (Коропацький Денис (капітан команди), Солоха Ярослав, Сулименко Денис, Беккауер Владислав, Похвалітов Євгеній та Бачурський Сергій) – володар І Кубку ректора з волейболу.

2013-2014 рік

1.Кубрак Іван – І місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юніорів (м. Ліон, Франція); ІІ місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед дорослих (м. Ліон, Франція); ІІ місце Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед студентів (м. Ліон, Франція).

2.Кудіков Денис – І місце на Кубку України з гирьового спорту (м. Харків).

3.Бадло Роман – І місце на Кубку України з гирьового спорту (м. Харків).

4.Колентьев Денис – І місце на Кубку України з гирьового спорту (м. Харків).

5.Збірна команда ТДАТУ з гирьового спорту (Кудіков Денис, Тіпенко Артем, Голубничий Олександр, Конюхов Роман, Бадло Роман) – ІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів аграрних вузів (м. Мелітополь).

6.Збірна команда ТДАТУ з вільної боротьби (Риженков Владислав, Ненька Олексій, Мовіла Іван, Кіяшко Роман, Фісун Станіслав, Хассай Георгій, Чірка Денис) – І місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед студентів аграрних вузів (м. Мелітополь).

2012-2013 рік

1.Конюхов Роман, Кудіков Денис – чемпіони Європи з гирьового спорту серед молоді (м. Керч);

2.Скорий Олександр – ІІІ місце на чемпіонату Світу по боксу серед студентів ВНЗ (м. Баку); ІІ місце на чемпіонаті України з боксу серед студентів ВНЗ (м. Івано-Франківськ); ІІ місце на чемпіонаті України з боксу серед юніорів (м. Вінниця).

3.Глушенков Олексій – ІІ місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед чоловіків (м. Полтава), ІІ місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юніорів (м. Харків); ІІ місце на Кубку України з пауерліфтингу (м. Коломия); ІІ місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ (м. Коломия).

4.Тіпенко Артем – І місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ (м. Нікополь).

5.Голубничий Олександр – ІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ (м. Нікополь).

6.Бадло Роман – ІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ (м. Нікополь).

7.Колентьев Денис – ІІІ місце на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ (м. Нікополь).

8.Полещук Денис – І місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ (м. Коломия).

9.Риженков Владислав – ІІ місце на чемпіонаті України з вільної боротьби серед студентів ВНЗ (м. Біла Церква).

10.Гарда Євген – ІІ місце на чемпіонат України з кікбоксингу серед студентів (м. Харків).

11.Зінченко Анатолій – І місце на чемпіонаті України по хортингу (м. Київ).

2011-2012 рік

1.Євенко Дмитро – ІІІ місце на чемпіонаті світу з гирьового спорту (м. Греція).

2.Голубничий Олександр – І місце (чемпіонат Європи з гирьового спорту (м. Керч).

3.Гарда Євген – ІІ місце на міжнародному турнірі "Бахчисарайський фонтан" (м. Бахчисарай); ІІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксінгу (м. Харків).

4.Скорий Олександр – ІІІ місце на міжнародному турнірі з боксу (м. Атирау, Казахстан); ІІІ місце на міжнародному турнірі з боксу (м. Вінниця).

5.Глушенков Олексій – І місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юніорів (м. Кам'янець-Подільський); І місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу (жим лежачи) серед юніорів (м. Севас-тополь).

Close Menu