Спортивна аеробіка

ТРЕНЕР Верховська М.В.

Понеділок, середа, п’ятниця,

з 15.00 до 17.00

з 18.00 до 20.00

 зал аеробіки кафедри фізичного виховання і спорту

 

Тренер – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ ВЕРХОВСЬКА МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА, учасник всеукраїнських змагань зі спортивної аеробіки 1994 і 1996 року; учасник обласних та регіональних змагань зі спортивної  аеробіки 

Посилання на профіль на сайті кафедри

 

Спортивна аеробіка – повноцінна гімнастична дисципліна, яка зародилися в США. Виступи дещо нагадають вільні вправи спортивних гімнастів. Але тут більший уклін в хореографію, аніж гімнастику. Номери виконуються в інтенсивному темпі під динамічну музику. Рухи спортсменів мають бути чіткими, навіть різкими, і кожна окрема дія має бути завершеною. Цікаво, що ступінь тренованості спортсменів вимірюється частотою серцевих скорочень при  виконанні комплексу вправ.

Це один з неолімпійських підвидів гімнастики. Найбільшими міжнародними змаганнями, на кшталт Олімпіади, для спортивної аеробіки є Всесвітні ігри. Цей вид спорту офіційно визнаний в нашій державі і розвивається завдяки зусиллям Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу.

Спортивна аеробіка – це складний і емоційний вид спорту, в якому спортсмени виконують під музику комплекс вправ з високою інтенсивністю і складно координованими елементами, вправа триває 1 хв. 30 сек. на майданчику 7×7 або 10×10 м з будь-яким гладким покриттям. У спортивній аеробіці використовуються елементи зі спортивної та художньої гімнастики і акробатики.

Close Menu