Про нас

Спортивний клуб ТДАТУ
"Таврія-університет"

Спортивний клуб ТДАТУ «Таврія-університет» здійснює виховну діяльність серед студентства через роботу спортивних секцій, проведення спортивно-масових заходів.

Базовими спортивними секціями протягом останніх років являються наступні:

  • атлетична гімнастика (атлетизм);
  • важка атлетика;
  • волейбол;
  • баскетбол;
  • гирьовий спорт;
  • футбол;
  • вільна боротьба;
  • аеробіка;
  • настільний теніс;
  • гандбол.

Основні спортивні заходи спортивного клубу «Таврія-університет» кафедри фізичного виховання і спорту є: проведення спартакіад серед студентів і співробітників університету та організація участі спортсменів університету у спортивних змаганнях різного рівня.

На рівні міста колектив університету щорічно є кращий як в міській спартакіаді, так і на першості міста. Перші місця було виборено в змаганнях з таких видів спорту: волейбол, футбол, вільна боротьба, гирьовий спорт, пауерліфтинг, баскетбол та ряду інших.

Серед видатних досягнень спортивного клубу університету можна відзначити наступні:

  • збірна команда університету по волейболу «Таврія-Університет» – призер чемпіонату України у вищій студентській лізі;
  • представники студентської команди з пауерліфтінгу – переможці Кубку України серед студентів, призери Кубку України, чемпіонату України, чемпіонату Європи;
  • представники студентської команди по гирьовому спорту – чемпіони та призери чемпіонату Світу, чемпіонату України серед юніорів, призери багатьох міжнародних змаганнях, переможці Всеукраїнських літніх спортивних ігор, багаторазові переможці чемпіонату області;
  • представники команди університету з вільної боротьби – призери чемпіонату Європи, Кубку світу, Кубку України, переможці та призери декількох міжнародних турнірів, першості України серед юніорів;

Спортсмени університету у навчальному році були учасниками та стали призерами і переможцями ряду значимих спортивних змагань:

– міжнародних:

  1. Євенко Дмитро – чемпіонат світу з гирьового спорту в Греції;
  2. Голубничий Олександр – чемпіонат Європи з гирьового спорту в м. Керч (Україна);
  3. Гарда Євген – міжнародний турнір “Бахчисарайський фонтан” в м. Бахчисарай (Україна);
  4. Пономаренко Вадим – міжнародний турнір “Бахчисарайський фонтан” в м. Бахчисарай (Україна);
  5. Скорий Олександр – міжнародний турнір з боксу в м. Вінниця (Україна);
  6. Скорий Олександр – міжнародний турнір з боксу в м. Атирау (Казахстан);
  7. Скорий Олександр – міжнародний турнір з боксу в м. Уральськ (Казахстан);
  8. Кирпиньов Кирило – міжнародний турнір з вільної боротьби в м. Токмак (Україна).

– державних:

  1. Кудіков Денис – чемпіонат України з гирьового спорту в м. Харків;
  2. Тіпенко Артем – чемпіонат України з гирьового спорту в м. Харків;
  3. Черніков Максим – чемпіонат України з гирьового спорту в м. Харків;
  4. Голубничий Олександр – чемпіонат України з гирьового спорту в м. Харків;
  5. Тіпенко Артем – Кубок України з гирьового спорту в м. Харків;
  6. Глушенков Олексій – чемпіонат України з пауерліфтингу в м. Маріуполь;
  7. Глушенков Олексій – чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів в м. Кам’янець-Подільський;
  8. Глушенков Олексій – чемпіонат України з пауерліфтингу (жим лежачи) серед юніорів в м. Севастополь;
  9. Красненко Антон – чемпіонат України з волейболу (вища ліга);
  10. Куян Михайло – чемпіонат України з волейболу (вища ліга);
  11. Громов Сергій – чемпіонат України з волейболу (перша ліга);
  12. Гарда Євген – чемпіонат України з кікбоксінгу в м. Харків;
  13. Гарда Євген – всеукраїнський турнір з кікбоксінгу в м. Запоріжжя;
  14. Скорий Олександр – Кубок України по боксу серед спортивних клубів в м. Запоріжжя;
  15. Конюхов Роман – Кубок України з гирьового спорту в м. Харків;
  16. Шульов Олександр – Кубок України по боксу серед спортивних клубів в м. Запоріжжя
  17. Філіпенко Кирило – Кубок України по боксу серед спортивних клубів в м. Запоріжжя
  18. Разуєв Владислав – Кубок України по боксу серед спортивних клубів в м. Запоріжжя
  19. Дудкін Володимир – чемпіонат України з карате

– регіональних, обласних:

  1. Міщенко Сергій – чемпіонат Запорізької області з волейболу;
  2. Железний Олег – чемпіонат Запорізької області з волейболу;
  3. Шевченко Микола – Кубок Запорізької області з пауерліфтингу;
  4. Семенов Єгор – Кубок Запорізької області з пауерліфтингу;
  5. Карбівничий Роман – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
  6. Карбівничий Іван – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
  7. Глоба Олександр – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
  8. Сухомлинов Дмитро – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
  9. Єфименко Ельдар – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
  10. Єрмоленко Віталій – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
  11. Байков Юрій – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу;
  12. Кирпиньов Кирило – чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби;
  13. Скорий Олександр – чемпіонат Запорізької області з боксу;
  14. Шульов Олександр – чемпіонат Запорізької області з боксу;
  15. Філіпенко Кирило – чемпіонат Запорізької області з боксу;
  16. Разуєв Владислав – чемпіонат Запорізької області з боксу;
  17. Бурмистров Валентин – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу.

Протягом останніх років за підсумками загального заліку студентської спартакіади серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України ТДАТУ займає почесне місце в 10 перших серед 23 учасників, при цьому: збірна університету з волейболу (тренер – старший викладач МіщенкоАнатолій Дмитрович) – виборює І місце; збірна у-ту з вільної боротьби (тренер – викладач Русанов Валентин Олегович) – на 1 – 2-му місці; збірна ТДАТУ з гирьового спорту (тренер – заслужений тренер України, викладач Кубрак Сергій Іванович) – також на 1-2-му місці.

Зв'язок з нами

Наша пошта

office@tsatu.edu.ua

 

Номер телефону

Тел. +38-0619-44-03-09

Close Menu