Про нас


Спортивний клуб ТДАТУ

Адреса спортивного комплексу ТДАТУ: проспект Богдана Хмельницького, 1. Телефон – 44-03-09. Від університету до спорткомплексу (та у зворотному напрямку) можливо дістатись наступним чином – піша прогулянка, до 5 хвилин.

На базі кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету діє Спортивний клуб ТДАТУ, який здійснює тренувально-виховну діяльність серед студентської молоді та співробітників університету. Для здійснення цієї діяльності використовуються наявні спортивні споруди ТДАТУ у позанавчальні години й постійно здійснюється робота серед студентської молоді за допомогою функціонування спортивних секцій, проведення спортивно-масових заходів, спартакіади серед студентів і співробітників ТДАТУ, організації участі студентів-спортсменів університету у спортивних змаганнях різного рівня (спорт високих досягнень).

Головною метою спортивного клубу є формування всебічно розвиненої особистості студента, пропаганда здорового способу життя, впровадження фізичної культури та спорту у систему навчання, роботу і побут, відпочинок студентів і співробітників, підготовка висококваліфікованих спортсменів для комплектування збірних команд університету, боротьба з негативними явищами в середовищі молоді.

Масово-оздоровчі, фізкультурні та спортивні заходи передбачають залучення студентів до активної рухової діяльності у розмірі необхідного тижневого навантаження, зміцнюють здоров’я, удосконалюють фізичну і спортивну підготовленість студентів, залучають до здорового способу життя.

Базовими спортивними секціями протягом останніх років являються наступні:

      ·        футбол;

      ·        баскетбол;

      ·        бадмінтон;

      ·        волейбол;

      ·        аеробіка;

      ·        гирьовий спорт;

      ·        вільна боротьба;

      ·        настільний теніс;

      ·        легка атлетика;

      ·        мас-рестлінг;

      ·        стретчинг;

      ·        богатирське багатоборство;

      ·        перетягування канату;

      ·        флорболу;

      ·        сумо.

На сьогодні у 15 спортивних секціях університету, які працюють на добровільних, безоплатних засадах, займається понад 500 студентів і жителів м. Мелітополя та Мелітопольського району.

Серед студентів-спортсменів та викладачів ТДАТУ – 1 майстер спорту України міжнародного класу, 6 майстрів спорту України, 25 кандидатів у майстри спорту України, понад 200 розрядників різного рівня з таких видів спорту: вільна боротьба, сумо, гирьовий спорт, стрибки на батуті, бокс, кікбоксинг, перетягування канату, флорбол, богатирське багатоборство, настільний теніс, легка атлетика, волейбол.

Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Газаєв Валерій Нодарович у 2020 році отримав почесне спортивне звання майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства.

Також минулого року три студенти ТДАТУ отримали почесні спортивні звання “Майстер спорту України”:

Дехтяренко Руслан (41 ЕЕ) – майстер спорту України з вільної боротьби, студент факультету енергетики і комп’ютерних технологій;

Москаленко Ольга  (41 ХТ) – майстер спорту України з гирьового спорту, студентка факультету агротехнологій та екології;

Коломоєць Андрій (21 ХТ) – майстер спорту України зі стрибків на батуті, студент факультету агротехнологій та екології.

Впродовж навчального року викладачами  кафедри здійснюються спортивна робота щодо досягнення високих спортивних результатів для створення іміджу університету серед закладів вищої освіти.

Кожного року в університеті для студентів кафедрою фізичного виховання і спорту та спортивним клубом ТДАТУ організовується та проводиться наступні спортивно-масові заходи: студентська спартакіада серед 4 факультетів з 10 видів спорту; Чемпіонат та Кубок України з мас-рестлінгу серед юнаків та дівчат (15-17 років), юніорів та юніорок (18-21 років) та відкритої вікової групи (21+ років) під егідою ГО “Федерація мас-рестлінгу України”; Всеукраїнський турнір з богатирського багатоборства “Силачі старої школи” (“Old School Strongman Challenge“); Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи ТДАТУ за підтримки ректора, д.т.н., професора Кюрчева В.М.; чемпіонати Запорізької області серед дорослих та юніорів з гирьового спорту та вільної боротьби; традиційний турнір з мініфутболу серед студентів закладів вищої освіти Мелітополя, присвячений Міжнародному дню студентського спорту; Кубок ТДАТУ з волейболу серед молодіжних команд м. Мелітополя; турнір з гирьового спорту на Кубок прп. Іллі Печерського (Муромця) за програмою спортивних ігор на Кубок Кубків  рівноапостольного князя Володимира Запорізької єпархії УПЦ серед чоловіків; міський турнір з паркового волейболу в рамках проєкту “Melitopol SPORT FEST” до Дня фізичної культури і спорту;  спортивне свято “Козацькі забави”; спартакіада в спортивно-оздоровчому комплексі “Салют” з 8 видів рухової активності, які враховують специфіку  морського узбережжя; спартакіада на зльоті відмінників з 3 видів спорту;  фестиваль ранкової зарядки “Рух заради здоров’я”.

За останній рік чотири найкращих студента-спортсмена ТДАТУ стали стипендіатами Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді нашого міста в номінації “Спорт вищих досягнень”:

Зима 2020 року – майстер спорту України з флорболу Нікулін Олександр, студент факультету агротехнологій та екології.

Весна 2020 року – майстер спорту України зі стрибків на батуті  Коломоєць Андрій, студент факультету агротехнологій та екології.

Осінь 2020 року – майстер спорту України з вільної боротьби Дехтяренко Руслан, студент факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

Зима 2021 року двічі майстер спорту України з вільної боротьби та сумо Копоть В’ячеслав, студент факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

Досить велику увагу кафедра фізичного виховання і спорту приділяє спортивному життю співробітників ТДАТУ. Кожного року в університеті для них організовується та проводиться наступні спортивно-масові заходи:

          ·        спартакіада “Здоров’я” з 5 видів спорту (баскетбол, дартс, настільний теніс, волейбол та шахи);

          ·        робота спортивних секцій з настільного тенісу та волейболу.

Запорука наших спортивних успіхів – потужна матеріально-технічна база, ефективна система мотивації студентів-спортсменів, що поєднує матеріальні та моральні заохочення та дух перемоги та єдності, який є притаманним ТДАТУ.

Якісне проведення навчально-тренувальних занять з фізичного виховання, роботу спортивних секцій забезпечує сучасний спортивно-оздоровчий комплекс площею 2100 м2 – центр фізичної культури й спорту, здоров’я та краси. Він відповідає всім вимогам для проведення навчальних та навчально-тренувальних занять спортом. Це великий ігровий спортивний зал, відкритий майданчик для мініфутболу зі штучним покриттям, зал вільної боротьби, зал мас-рестлінгу та гирьового спорту, зал аеробіки, зал настільного тенісу, зал стретчинг, також використовується за договором з Управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області міський стадіон “Спартак” ім. Олега Олексенка.

Ми щиро пишаємося когортою успішних студентів-спортсменів, які своїми здобутками звеличують славу рідного ТДАТУ, Запорізького краю та України. Успіхи спортсменів – членів спортивного клубу ТДАТУ  – кожного календарного року більш ніж вагомі. Серед них чемпіони та призери чемпіонатів України та міжнародних змагань, переможці студентських відомчих спартакіад, універсіад з різноманітних видів спорту.

Серед видатних досягнень спортивного клубу університету у 2020-2021 році можна відзначити наступні:

в   командному заліку

·    представники студентських збірних команд з гирьового спорту та вільної боротьби – володарі золотих нагород чемпіонатів та Кубку України, призери та учасники багатьох Всеукраїнських змагань та турнірів, багаторазові переможці чемпіонатів області;

·    збірна команда ТДАТУ з мас-рестлінгу – переможці та призери V Відкритого Кубку України, VI чемпіонату України та Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з мас-рестлінгу серед юніорів та юніорок (18-21 років) та відкритої вікової групи (21+ років) під егідою ГО “Федерація мас-рестлінгу України;

·   чоловіча команда з флорболу “Скала”, в складі якої грають чотири  студенти ТДАТУ  – срібні призери Чемпіонату України з флорболу серед чоловіків (Вища ліга, сезон 2019-2020);

·   жіноча команда з флорболу “Скала”, в складі якої грають чотири студентки ТДАТУ – переможці Чемпіонату України з флорболу серед жінок (Вища ліга, сезон 2019-2020), срібні призери 1-го Відкритого “Весняного Кубку Скали” (“Skala Spring Cup“) серед дівчат, жінок та аматорів);

·  збірна команда ТДАТУ з футболу – чемпіони першості м. Мелітополя з футзалу 2020 року, переможці та призери  І турніру з мініфутболу серед студентів закладів вищої освіти Мелітополя, присвячений Міжнародному дню студентського спорту;

·    збірна команда ТДАТУ з волейболу – призер 3-х регіональних турнірів з волейболу, учасник та, після 4-х турів та 8 поспіль перемог, беззаперечний і одноосібний лідер Дивізіону “Б” Відкритої волейбольної ліги Маріуполя;

·        збірна команда ТДАТУ по баскетболу – срібні призери чемпіонату м. Мелітополя по баскетболу 3×3;

·        збірна команда ТДАТУ з легкої атлетики – срібний призер Чемпіонату м. Мелітополя з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, переможець напівмарафону “Екіден-2020” в трійках та володар срібних нагород у двійках.

 

в індивідуальному заліку

  Газаєв В.Н., майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства, завідувач кафедри фізичного виховання і спортупереможець Всеукраїнського турніру з богатирського багатоборства Old School Strongman Challenge, абсолютний чемпіон України з богатирського багатоборства в особистому заліку і чемпіоном України з богатирської тяги (плюс встановлення рекорду України), абсолютний чемпіон та переможець Гран-прі України з богатирського багатоборства (плюс встановлення рекорду України), абсолютний переможець Всеукраїнського турніру з богатирського багатоборства “Таргітай”, переможець командного чемпіонату України з богатирського багатоборства в складі команди міста Мелітополя,  встановлення рекорду Національного реєстру рекордів України (притягнення зв’язки з автобусів вагою 101 тонна на відстань 7,5 метрів);

 

Копоть В’ячеслав, майстер спорту України з вільної боротьби, студент факультету енергетики і комп’ютерних технологійволодар срібної нагороди Чемпіонату України серед чоловіків 2021 року та Відкритого Кубку України з вільної боротьби серед чоловіків, присвячений видатним борцям та тренерам (KYIV OPEN WRESTLING CUP) 2020 року, переможець обласного конкурсу “Народний спортсмен січня 2021 року Запорізького краю”, бронзовий призер Чемпіонату України з пляжної боротьби серед чоловіків, чемпіон першості Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків;

 

Дехтяренко Руслан, майстер спорту України з вільної боротьби, студент факультету енергетики і комп’ютерних технологій – бронзовий призер Чемпіонату України з пляжної боротьби серед юніорів, триразовий переможець першості Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків;

 

Урсу Олександр, майстер спорту України з вільної боротьби, студент механіко-технологічного факультету – триразовий переможець першості Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків;

 

Коляда Олег, кандидат в майстри спорту України, студент механіко-технологічного факультетудворазовий переможець першості Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків;

 

Москаленко Ольга, майстер спорту України з гирьового спорту, студентка факультету агротехнологій та екологіїпереможець чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів та Міжнародного  турніру з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, ветеранів пам’яті В. М. Махна, бронзовий призер VI Відкритого Кубку генерала Василя Петрова з гирьового спорту;

 

Сердюк Олексій, кандидат в майстри спорту України з гирьового спорту, студент механіко-технологічного факультету  – переможець чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів;

Нідялко Андрій, кандидат в майстри спорту України з гирьового спорту, студент факультету агротехнологій та екології переможець чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів;

Семененко Володимир, кандидат в майстри спорту України з гирьового спорту, студент механіко-технологічного факультету  – переможець та володар двох срібних нагород чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорів;

Токар Наталя, студентка факультету агротехнологій та екологіїволодарка комплекту золотих та срібних нагород VI чемпіонату України з мас-рестлінгу серед юніорок та жінок, бронзова медалістка V Відкритого Кубку України з мас-рестлінгу серед юніорок;

 

Старовойт Микита, студент механіко-технологічного факультету  – бронзовий призер V Відкритого Кубку України з мас-рестлінгу серед юніорів та VI чемпіонату України з мас-рестлінгу серед чоловіків, володар срібної нагороди Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з мас-рестлінгу;

 

Ніколенко Антон, студент факультету економіки та бізнесубронзовий призер V Відкритого Кубку України з мас-рестлінгу серед юніорів, володар срібної нагороди Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з мас-рестлінгу;

 

Коломоєць Андрій, майстер спорту України зі стрибків на батуті, студент факультету агротехнологій та екологіїпереможець чемпіонату м. Мелітополя зі спортивної акробатики серед юнаків.

 

Постійна підтримка з боку ректорату, профспілкового комітету та деканатів університету в фізкультурно-масовій та спортивній роботі створює спільність інтересів, сприятливий психологічний клімат в колективі нашої альма-матер, появі почуття патріотизму і гордості за свій рідний навчальний заклад.

 

ПРИХОДЬТЕ! МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

 

 

Зв'язок з нами

Наша електронна пошта

fvs@tsatu.edu.ua

 

Номер телефону

Тел. +38-0619-44-03-09

Close Menu